Veika_PanoramaUAB „Veika“ užsiima vandeninių emulsijų ir plastifikuoto polivinilchlorido (PVC) pagrindu sukurtų spaustuvinių dažų bei rašalų gamyba. Produktai yra orientuoti į tapetų pramonės ir plataus formato skaitmeninę spaudą, kurių pagrindas – gamtiniai (popierius, flizelinas) bei polimeriniai substratai. Atskiros dažų grupės skirtos spaudai ant techninės tekstilės, formuojančios specifininę paviršiaus išvaizdą ir dekoratyvinius efektus.

Centrinė įmonės būstinė ir gamykla įsikūrusi Lietuvoje.  Dirbame nuo 1991 metų.

Įmonėje įkurtos mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros laboratorijos (analitinė, dizaino, produktų pritaikymo, bandomosios spaudos ir plastikų), kuriose tobuliname gaminamus produktus ir kuriame naujus. Kvalifikuotų chemijos mokslo ir pramonės specialistų patirtis, žinios ir naujos idėjos bei moderni technika padeda per trumpiausią laiką pagaminti ir pristatyti sudėtingus, aukštos kokybės gaminius.

Siekdami maksimaliai patenkinti užsakovų reikalavimus, nuolat mokomės patys ir tobuliname kasdienių operacijų procesus bei kuriame konkretaus kliento poreikius atitinkančius kokybės kontrolės metodus. Laboratorijoje sukurtų mėginių pavyzdžius pateikiame klientui ir, atsižvelgę į individualius jo pageidavimus, sukuriame būtent jam naudingiausią ir reikalingiausią produktą.

Įmonės kokybės politika atspindi pagrindinį UAB „Veika“ siekį – būti lyderiaujančia, patikima įmone, kurioje aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai teiktų klientų poreikius ir lūkesčius maksimaliai atitinkančias paslaugas.

UAB „Veika“ visada skyrė daug dėmesio kokybės, aplinkos apsaugos, darbuotojų saugos ir sveikatos (DSS) sritims, griežtai tenkindama teisinius ir kitus privalomus reikalavimus. Įmonės veikla neatsiejama nuo dėmesio aplinkos taršos prevencijai. Visi mūsų gaminiai dienos šviesą išvysta nepaliekant gamybos likučių ir neišmetant į aplinką jokių kenksmingų medžiagų.

UAB „Veika“ įmonės veikla  2016 m. buvo persertifikuota pagal ISO 9001:2015/LST  EN  ISO 9001:2015 tarptautinio standarto reikalavimus. Šis dokumentas liudija, kad įmonėje įdiegta kokybės valdymo sistema atitinka aukščiausius pasaulinius standartus ir įpareigoja kompaniją teikti kokybiškas paslaugas klientams ir nuolat tobulėti.

Visi mūsų kompanijos produktai yra kokybiški ir sertifikuoti. Ilgametę patirtį sukaupę aukščiausios kvalifikacijos specialistai juos kuria moderniose laboratorijose taikydami pažangiausiais technologijas, o kokybę tikrina taikydami aukščiausius standartus. Kasmet rinkai pasiūlome 10-20 naujų gaminių.

UAB „Veika“ draudžia savo kaip vežėjo ir ekspeditoriaus atsakomybę, užtikrindama krovinių draudimą CMR konvencijos sąlygomis.

Screen Shot 2015-03-23 at 12.55.23 PM