Esame dėkingi kompanijoms, kurios geranoriškai bendradarbiauja su UAB „Veika“. Siekiame dar labiau ir sėkmingiau plėsti bendradarbiavimo patirtį ateityje, kuri būtų naudinga mūsų partneriams.

Tiekėjai

Mes bendradarbiaujame su tiekėjais kaip su partneriais, padedančiais įgyvendinti atsakingo verslo politiką. Jų dėka, galime užtikrinti gaminamo produkto kokybę.

Mūsų tiekėjai – lyderiai chemijos pramonėje. Bendradarbiaujame su tokiomis kompanijomis kaip „Vestolit“, „Dow Chemical“, „Akzo Nobel“, „BASF“, „Exxon Mobil Chemical“, „Henkel“ ir kt.

Klientai

Mums svarbu artimai bendrauti su klientais, kad galėtume bet kurioje situacijoje jiems padėti ar patarti. Draugiškumas, patikimumas ir kompetencija užtikrina pripažinimą, pasitikėjimą ir ilgalaikį bendradarbiavimą. Šių vertybių pagrindas yra nuosekli mūsų įmonės orientacija į kliento norus ir poreikius.

Mokslinė partnerystė

Vienas iš svarbiausių konkurencingumo prioritetų yra inovacijos. Sėkmingas mokslo ir verslo bendradarbiavimas sąlygoja inovacijų sklaidą bei įsitvirtinimą versle ir skatina plėtrą, eksportą, didina darbo efektyvumą.

Įgyvendinant efektyvią inovatyvumo politiką, glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos, Šveicarijos ir kitų šalių chemijos laboratorijomis.

Norėtumėte bendradarbiauti su mūsų kompanija? Kviečiame Jus kreiptis svetainėje nurodytais kontaktais arba atvykti į mūsų gamyklą.